9.1. 2017
Aktualizace systému SAITECH pro rok 2017

Vážení zákazníci, v souvislosti s přechodem na rok 2017 Vás může systém SAITECH informovat o potřebě provedení roční aktualizace. Jste-li v současné době systémem SAITECH vyzýváni k provedení tohoto kroku, postupujte prosím následujícím způsobem: 1. přihlaste se do helpdesk (vstup do systému helpdesk je k dispozici přímo z rozhraní aplikace SAITECH) 2. v sekci soubory ke stažení naleznete aktualizační balíček včetně instrukcí k provedení aktualizace (ve spodní části obrazovky) 3. aktualizaci je nutné provést nejpozději do 15. 1. 2017. 4. pro správné fungování je aktualizaci zapotřebí provést na všech počítačích, odkud je systém SAITECH spouštěn. V případě, že budete mít jakékoliv otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poskytneme veškeré potřebné informace. S přáním příjemného dne Václav Jandík

9.1. 2017
Svátky v docházce pro rok 2017

Vážení zákazníci, v souvislosti s přechodem na rok 2017 je zapotřebí v docházkovém systému připravit nový kalendář svátků pro správný výpočet náhrad. Pro správné nastavení svátků postupujte prosím následujícím způsobem: 1. přihlaste se do systému helpdesk (vstup do systému helpdesk je k dispozici přímo z rozhraní aplikace SAITECH). 2. v sekci soubory ke stažení naleznete soubor s návodem jak postupovat (ve spodní části obrazovky). 3. po přípravě svátků na rok 2017 je samozřejmě možné analogicky připravit svátky i na následující roky (mějte prosím na paměti, že Velký pátek a Velikonoční pondělí jsou svátky, které se každý rok mění). V případě, že budete mít jakékoliv otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poskytneme veškeré potřebné informace. S přáním příjemného dne Václav Jandík

25.8. 2015
Modul Produktivita práce

Tento modul zvyšuje produktivitu výroby, je logickým následovníkem evidence docházky, reflektuje, nejen kolik času člověk v práci strávil, ale hlavně jakou činností, jak efektivně a na jakých zakázkách pracoval.

2.8. 2015
Ovládací panel SAITECH

Připravili jsme pro naše zákazníky komfortní řešení přístupu do rozhraní pro sledování práce, docházky a přístupového systému. Zároveň bude možné z tohoto centrálního místa přistupovat do implementovaných modulů a také do naší sekce pro online podporu – Helpdesk.

31.7. 2015
Nový modul Personalistika

Připravovaný modul Personalistika bude umožňovat plánování povinných i volitelných školení pro zaměstnance (BOZP, referenční zkoušky, zaučení, atd.) Na základě dat z tohoto modulu získá vedoucí pracovník přehled o školeních, kterými zaměstnanec prošel, kdy jimi prošel, a zda byl úspěšný.

16.7. 2015
Připravujeme seminář pro uživatele PowerKey 3.0

Software PowerKey je spolehlivou a ověřenou součástí našich docházkových, přístupových a stravovacích řešení. Pro jeho uživatele pořádáme pravidelná školení. Celý systém školení se skládá celkem ze šesti částí, ze kterých můžete volit podle Vašich konkrétních potřeb.

9.7. 2015
Nový modul Prémie

Tento nadstavbový modul docházkového systému jsme vyvinuly na základě potřeb automatizace interních procesů našich zákazníků – odměňování a řízení lidských zdrojů v praxi. Jedná se o strategický systém pro správu prémiových složek mzdy zaměstnanců.