SAITECH s.r.o. - váš dodavatel identifikačních systémů

Společnost SAITECH s.r.o. se sídlem v Terezíně byla založena v roce 1997. Od samého počátku se specializuje na vývoj, výrobu, prodej a servis docházkových, přístupových a stravovacích systémů. V posledních letech jsme nabídku rozšířili o systémy sledování a vizualizaci výroby. V současné době se řadíme mezi nejvýznamnější dodavatele identifikačních systémů v České republice a máme za sebou mnoho realizací a to jak v tuzemsku, tak v zahraničí. Nabízíme česká řešení s dlouhou životností a vysokou uživatelskou kvalitou. Zaměstnáváme tým erudovaných konzultantů a techniků, díky kterému jsme schopni poskytnout zákazníkům kvalitní podporu v oblasti softwaru i hardwaru.

Nabízíme vám jeden z nejmodernějších systémů na českém trhu, s důrazem na komplexnost a spolehlivost řešení. Společnost je držitelem certifikátu kvality ISO ČSN EN 9000: 2001.

Řešení na míru

Uvědomujeme si, že každá firma je unikátní, a proto vychází nabídka našich služeb vždy z jejích konkrétních potřeb. Svým zákazníkům nabízíme komplexní přístup zahrnující poradenství, vývoj, implementaci, projektové řízení a technickou podporu.

Naše cíle

Poskytovat zákazníkům kvalitní, profesionální a komplexní řešení za použití spolehlivých komponent. Maximální spokojenost našich zákazníků zajišťujeme rychlou a odbornou podporou s nabídkou profesionálních služeb, které našim klientům pomáhají s integrací a zlepšováním efektivity práce i výroby.