Výhody integrovaného identifikačního systému

S naším systémem budete mít k dispozici platformu, která s Vámi poroste a bude Vám pomáhat v dalším rozvoji. Přirozenou integrací jednotlivých částí – modulů systému pak získáte řadu výhod plynoucí z jejich spolupráce a ze sdílení stejné databáze dat.

Výhody integrovaného systému:

  • Jeden integrovaný systém pro zpracování všech dat -  umožní snadno propojit veškeré systémy z oblasti přístupu, docházky, stravy i sledování a vizualizace výroby.
  • Řešení od jednoho dodavatele je maximálně spolehlivé -odpadá komplikovaná integrace často nekompatibilních systémů různých dodavatelů. Odpovědnost, záruka a servis na celý systém od jednoho dodavatele.
  • Rozšíření systému, doplňkové moduly - k dispozici jsou nejen standardní moduly, ale v případě potřeby lze na zakázku vyvinout i specializované moduly na míru konkrétním požadavkům zákazníka.
  • Webová rozhraní s virtuálním terminálem - jednoduchý přístup do systému pro náhled i základní správu lze provádět přes webový prohlížeč. Registraci lze díky virtuálnímu terminálu zadat odkudkoli a na jakémkoli počítači s internetem.
  • Jednoduché ovládání a podpora nejnovějších verzí Windows - softwarový systém obsahuje jednoduché grafické rozhraní, které vyniká přehlednými okny. Podrobnější znalost systému lze získat na našich školeních, samozřejmostí je i česká dokumentace.
  • Propojení se mzdovými a informačními systémy - díky mnoha provedeným implementacím podporuje systém propojení s více než 80 mzdovými a informačními systémy. Veškerá výměna dat je prováděna zcela elektronicky. Získáte úsporu vynaložené práce, času a zamezíte chybovosti při zpracování mezd.
  • Flexibilní systém - s pokročilými možnostmi nastavení lze systém přizpůsobit individuálním požadavkům, ať už se jedná o výpočet docházky, výstupy, nebo analýzu efektivity výroby. Náročnější nastavení provádí softwarový konzultant naší společnosti, který je schopen implementace dle zadaných kritérií zákazníka.
  • Aktualizace a legislativní podpora - systém je neustále vylepšován, v nejnovější verzi jsou vždy implementovány veškeré parametry docházky dle aktuální legislativy ČR. Součástí systému je automatická kontrola podle legislativního rámce zákoníku práce.