Školení uživatelů docházkového systému

Docházkový modul systému SAITECH je spolehlivou a ověřenou součástí našich docházkových, přístupových a stravovacích řešení. Pro jeho uživatele pořádáme pravidelná školení. Celý systém školení se skládá celkem ze šesti částí, ze kterých můžete volit podle Vašich konkrétních potřeb.

 

K využití služby je nutný počítač s funkčním zvukem a přístupem k internetu (prohlížeč s nainstalovaným Adobe Flash). Pokud si nejste jisti správným nastavením počítače, zajistěte si na začátek webináře odborníka z Vaší společnosti, který Vám pomůže s případným doladěním optimálního zobrazení i poslechu.

Doporučujeme: tichou místnost, reproduktory (pokud nemáte integrované), mikrofon a větší monitor nebo projektor

Pokud budete mít během školení jakýkoli dotaz, můžete ho zadat textově přímo do chatu webové aplikace, případně mluvit do mikrofonu. Ten je potřeba mít v dané aplikaci rovněž správně nastaven.

Objednávka webináře:

Není vypsaný žádný webinář.

Zadavatel objednávky: 

Objednávka semináře:

» Docházka - obnovovací školení

Pozvánka 18. 8. 2016

Pozvánka 22. 11. 2016

» Stravovací systém

Pozvánka

» Plánování a exporty

Pozvánka

» Přesčasy + Personalistika

Pozvánka

» Přesčasy + exporty

Pozvánka

» Plánování a zákoník práce

Pozvánka

» Plánování směn + Produktivita práce

Pozvánka

» Přesčasy + Přechod a příprava na nový rok

Pozvánka

» Personalistika + Produktivita práce

Pozvánka

Cena celkem: 0,- Kč (bez DPH)

Zadavatel objednávky: 

 

Pro školení softwaru našich identifikačních systémů jsou vypisovány pravidelné termíny v sídle naší společnosti v Terezíně. V případě zájmu o konání školení přímo ve vaší společnosti, prosím, kontaktujte naše obchodní oddělení. V případě jakýchkoliv dalších dotazů týkajících se školení, jsme Vám k dispozici na níže uvedené adrese

obchod@saitech.cz

Na konkrétní termín školení je třeba se předem objednat a po dohodě s naším koordinátorem vyčkat potvrzení termínu (školení se konají při naplnění alespoň minimální kapacity účastníků). V případě nepalnění kapacity Vám rádi nabídneme alternativní termín nebo jiné řešení.